Aracınız Salgın Hastalıklara Karşı Uzun Süreli Koruma Altında

Hergün kullandığımız otomobillerin içi ile havalandırmalarının yapılan araştırmalara göre bakteri ve mikroplar için ideal bir ortam olduğu, kolayca çoğalabildiği ve hava yoluyla ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verdiği tespit edilmiştir.

Araca binen herkes kendi mikroplarını getirir ve bırakır. Hapşırık ve öksürük ile havaya yayılan virüsler, solunum yolu ve el temasıyla araç havalandırma sistemine bulaşır ve çoğalır. Bu virüsler, üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak yolu iltihabı, bronşit, hatta zatürre gibi ölümcül olabilecek hastalıklara bile neden olabilmektedir.

Arabaların klimaları ve yüzeyleri sürekli salgın hastalık üreten bir ortam haline gelmektedir.

Çocuklarımızın ve ailenizin sağlığı açısından alerjen olmayan ve kimyasal içermeyen modern dezenfeksiyon yöntemlerinin kullanılması gerekir. İstenmeyen kokuları yok etmek için kullanılan bir kısım oto kokuları, içerdiği yüzlerce zararlı madde nedeniyle ciddi birçok sağlık sorununa yol açmaktadır.

Ayrıca, araçlarda hijyen uygulamasının kalitesiz kimyasallar ile yapılması kanser riskini artırmaktadır. Bu kimyasallar ellere bulaşarak, yiyeceklerle beraber veya solunum yoluyla vücudumuza girerler.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır.

KleenGard Gümüş İyon Teknolojisi Nasıl Uygulanır?

ULV sisleme yöntemi ile aracın tüm iç yüzeylerine uygulanır. Tüm kapı ve camlar kapatılır. Sis buharının çökmesi için 3 - 5 dakika beklenir. Klimanın iç hava modu ile devri daim aktif hale getirilir ve 1 dakika beklenir. Kapılar açılır, araba havalandırılır ve araç sahibine teslim edilir. Tekrar silme, sıvama ve temizleme işlemi yapılmaz. Leke yapmaz, korozif etkisi yoktur.

KleenGard Gümüş İyon Teknolojisi Etkisi

  • ULV sisleme yöntemi ile aracın tüm iç yüzeylerine uygulanır.
  • Tüm kapı ve camlar kapatılır.
  • Sis buharının çökmesi için 3 - 5 dakika beklenir.
  • Klimanın iç hava modu ile devri daim aktif hale getirilir ve 1 dakika beklenir.
  • Kapılar açılır, araba havalandırılır ve araç sahibine teslim edilir.
  • Tekrar silme, sıvama ve temizleme işlemi yapılmaz.
  • Leke yapmaz, korozif etkisi yoktur.