Sağlık sektörü dinamik bir yapı arz etmektedir. Ülkemiz sağlık sunum kalitesinin artırılması için, yeni teknoloji ürünlerin ve yöntemlerin takip edilmesi, bunların doğru biçimde kullanılması konusunda özel bir çabamız bulunmaktadır.

Sağlık çalışanları, hastalar ve insan yoğun alanların hijyeni sağlıklı bir yaşamın temelidir. Günümüzde, tüm dünyada enfeksiyon kontrolü ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi için büyük çaba harcanmaktadır. Bu nedenle, hijyen ve dezenfeksiyon konusunda yeni teknikler, yeni yöntemler üzerinde odaklanmak ve uygulanmasını sağlamak, sağlıklı bir gelecek için önem taşımaktadır.

Kleentech, sektörde kaliteli ve yenilikçi teknolojileri sunmayı kendisine ana amaç olarak belirlemiş ulusal ve uluslararası firmalarla çalışmakta ve hizmet sunmaktadır. Kleentech, pandemi öncesi hijyen sektörüne yatırım yapan ve Ar-Ge çalışmaları bulunan, bu konuda uzmanlaşmış tek kuruluştur.

Kleentech, sektörde uzman, eğitimli ve Sağlık Bakanlığı tarafından kabul edilen sertifika sahibi personel istihdam etmekte, risk analizi ve hijyen ekspertizi gibi uzmanlık isteyen işleri en profesyonel şekilde yapmaktadır.

Kleentech, Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatı sahibidir ve Türkiye’nin her noktasında hizmet verecek yapılanma içerisindedir. Dezenfeksiyon hizmetini, ülkenin önemli kuruluşları çözüm ortağı olarak, başarı ile yürütmeye devam etmektedir.

Kleentech olarak, yaşam alanları için dezenfeksiyon uygulamaları ve kişisel hijyen ürünleri dışında, yaşam konforunu artırıcı yeni ürünler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.